Friday, 24 August 2012

خبر تکمیلی (۳) --- محدودیتهای بانکی در ایتالیا (این خبر به روز شده است)



این خبر اصلاح می شود. 
با پیگیری مجدد،  بانک اعلام داشت که بازگشایی حساب برای دانشجویان ایرانی با مدارک اعلامی بلامانع می باشد. 
لیست مدارک در لینک زیر آورده شده است:‌


خواهشمند است، دوستان مشاهدات یا خبرهای خود مبنی بر بازگشایی یا عدم بازگشایی حساب را اطلاع دهند:‌
 ایمیل انجمن:‌
 iranianstudents@studenti.polito.it


--------------------------------------------------------------
متاسفانه در روزهای گذشته تعدادی از دانشجویان ورودی جدید به بانک یونی کردیت شعبه پلی تکنیک مراجعه کرده اند و بانک علی رغم صحبتهای قبلی از بازگشایی حساب خودداری کرده است. 

انجمن با بانک تماس حاصل کرد و در این باره توضیح خواست که بانک ضمن ابراز تاسف بسیار، اعلام داشت که دفتر مرکزی این بانک از آنها خواسته است تا برای چند روز بازگشایی حساب را متوقف کنند. 

بانک ضمن ابراز تاسف از تغییر در دستورالعمل پیشین که بر اساس آن انجمن اطلاع رسانی نیز کرده بود، ابراز داشت که هر خبر جدیدی در این رابطه را اعلام خواهد کرد. 

در حال حاضر این شعبه از بانک یونی کردیت مشخصات دانشجویان ایرانی متقاضی بازگشایی حساب را ثبت می کند تا در صورت دریافت مجوز مبنی برای بازگشایی حساب، نسبت به تماس با آنها اقدام کند. 


همچنین خبرهایی مبنی بر بازگشایی حساب از سوی دیگر شعب بانک یونی کردیت و یا دیگر بانکها از جمله پست بانک در اختیارمان قرار گرفته است که پیشنهاد می شود دانشجویان تا زمان روشن شدن وضعیت این شعبه از بانک یونی کردیت، در صورت امکان و پذیرش دیگر بانکها نسبت به بازگشایی حساب در دیگر بانک ها اقدام کنند تا نقدینگی خود را در صورت امکان در جایی مطمئن قرار دهند. 


از دوستان و دانشجویان خواهشمند است اقدامات و پاسخهای احتمالی خود را از سوی شعب و بانکهای گوناگون را از  طریق ایمیل انجمن در اختیارمان قرار دهند تا برای اقدامات آتی انجمن در این رابطه مفید واقع شود. 


 ایمیل انجمن:‌
 iranianstudents@studenti.polito.it

0 comments:

Post a Comment

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Hot Sonakshi Sinha, Car Price in India